Помогите сосавить сочинением по англ на тему "я люблю город Владивосток" или "я люб
Помогите сосавить сочинением по англ на тему "я люблю город Владивосток" или "я люблю свой город.
Ответ(ы) на вопрос:
I love your proud! I live in the city of Vladivostok. This city is very wonderful and beautiful! I was born and live here! I love to walk in the Park, and ride the Ferris wheel. I advise everyone to visit our city! such feelings as you will not get no where!