Помогите составить 3 задачи на дробовые числа на украинском языке с ответом на дробовые числа например 0,36

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
задача 1 Знайти середнє арифметичне 20 дробових чисел згенерованих на проміжку від 25 до 60. Середнє арифметичне і 20 чисел вивести на форму. завдання 2 Знайти мінімальне число з 15 згенерованих дробових чисел на проміжку від 35 до 85. Результати і числа вивести на форму