Помогите составить диалог на тему "Зимние игры" ИМЕННО ЗИМНИЕ ИГРЫ ипожалуйста на казахстком языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-салем ,айгул !калын калай -салем калым оте керемет аяжан Аяжан ,сен кандай кыскы ойындарды билесин атша! -мен коптеген кыскы ойындарды билемин. олардын ишиндегилери:шангы тебу,аккала жасап ойнау,кыскы сырганактарды сырганай жане т.б - коп- коп рахмет ,Аяжан! сен маган комектестин