Помогите составить диалог пж по телефону на английском ящыке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Dave:Hello? Mark: Hi, Dave, It's Mark Dave Mark, hi. How are you? Mark: Not that well,actually. I've got a terrible cold. Dave: Oh, no! Mark: I'm afraid I can't make it to the cinema tonight. Dave: don't worry about it, we'll do it some other time. Mark: How about Friday night then? Dave: That would be great. Hope you feel better soon. Mark: Thanks.