Помогите составить диалог (срочно): " Анама қандай сыйлық сыйлаймын? "

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бугин 8 наурыз .Айгул мен Акерке екеуи кездесип ,анамызга не сыйлаймыз деп сойлесип тур екен. -Мен анама онын суйикти атирин сыйлаймын дейди Айгул. -ал мен анама суйикти раушан гулин сыйлаймын дейди Акерке. Солай Айгул мен Акерке аналарына сыйдык сыйлап жатканда аналары оларды шактап,акшаны кайдан алдындар дегенде -Сен бизди осиру ушин кушти кайдан алсан бизде акшаны сени суйгендиктен алдык дейди Акерке.