Помогите составить диолог про поход в зоопарк с другом 5_6 реплик

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Максим, гляди, яка жирафа отам. Її не було минулого разу,як ми приходили. -Не було,бо початок весни ще був,прохолодно для неї, от її і тримали у зимовому вар'єрі. -Як гадаєш, чи її можно хлібцем поласувати? -Навіть не знаю, гайда ближче підійдемо і дізнаємось з табличок. -"Годувати тварин строго заборонено" -Шкода,що не можна. -Та її мабуть і так добре кормлять, диви яка виросла.