Помогите составить диолог про уважения к старшым на казахском языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-ата:саламатсынба баламау -бала:салеметсизбе ата -ата:кайда жол журесин  -бала:калага -ата:менде,бирак кай автобуска отыратынымды билмейм.Сен корсетесинбе -бала:арине ата екеумиз бир автобуска отырамызгой ата:онда жаксы екен -бала:мине келди ата отиниз-деди жане автобустагы бос орынга дейн атаны апарып отыргызып аялдамасынан тусирип жиберди