Помогите составить короткое условие задачи.Юннати зібрали для розсадника 30кг жолудів. 18кг жолудів вони упаковали в ящик, а решту-порівну в 3 пакети. Скільки кілограмів жолудів було в кожному пакеті?

Помогите составить короткое условие задачи. Юннати зібрали для розсадника 30кг жолудів. 18кг жолудів вони упаковали в ящик, а решту-порівну в 3 пакети. Скільки кілограмів жолудів було в кожному пакеті?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в ящику:18 кг жолудів в 3 пакетах ?                   всього 30 кг