Помогите составить краткий пересказ из 5 , 6 предложений. Текст жаксы мен жаман автор абилов. Мне нужно на казахском срочно !!!!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Адам атызға гүл əкеліп отырғызады.Ол күннен күнге жайқалып гүл ашып өсе бастады.Бір күні оған ұсқынсыз шөп :
Эй мен тірі тұрғанда сен өмірге келгеніңе өкінетін боласың дейді.Ол бірте бірте солып