Помогите составить письмо на английском .Привет Бетти ! Меня зовут Олег я живу в России в городе Тамбове. Мне 10 лет я учусь в 3 классе.Давай дружить.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hi, Betty ! My name is Oleg, I live in Russia in the city of Tambov. I'm 10 years old I study in 3 class.Let's be friends.
Гость
Hi, Betty! My name is Olrg, I live in Russia in the city of Tambov. I'm 10 years old i stidy in 3 class/Ley's be friends.