Помогите составить предложения со слов,(bathroom.the.l.teeth.l.clean.my) (my.to.like.make.l.bed) (breakfast.l.the.kitchen.have.my.in) (half.to.past.l.go.seven.school.at)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I clean my teeth in the bathroom I like to make my bed I have breakfast in my kitchen I go to school at half past seven Удачи тебе)
Гость
1)I clean my teeth in the bathroom 2)I like to make my bed 3)I have my breakfast in the kitchen 4)I go to school at half pat seven