Помогите составить текст на английском My friend. по вопросам 1. Who is your friend? 2.How old is your feiend?3.Wherr does your friend live?4.What is your friend's hobby?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
l have many friends,but my best friend it is Jennifer.she 15 years old.she live in Moscow. your hobby it's music. I love my friend