Помогите срочно надо! составить рассказ на казахском языке менин бир куним слова для справок жоспарлау, боска откизу, жан-жакты, тырысу, улгеру, куни бойы, алдын ала, мэнди откизу

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен кунимди оте кызыкты откыземын.Алдын ала жоспарлап сол жоспар бойынша кунимди откизуге орындап улгеруге тырысамын.Мен анама куни бойы уй жинап комектескен сон гана ойнауга шыгамын