ПОМОГИТЕ СРОЧНО!! ОЧЕНЬ НУЖНО В АНГЛИЙСКОМ НЕ СИЛЬНА;!!! НОМЕР 4 ,5

Гость
#4 I hate study English I love get up early my mum like drive l don't like listen to music my brother lovetidy his room #5 учить и все ;)