Помогите срочно проект на тему стихійні явища у північній америці

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
За останні десятиліття на Землі спостерігається зростання кількості стихійних лих. На це вказують відомості, зібрані в Науковому центрі, що розташований у Брюсселі. Ученими було розглянуто 6385 катастоф, пов’язаних із найпоширенішими стихійними лихами: землетрусами, повенями, тайфунами й штормами, посухами, виверженнями вулканів, екстремальними погодними явищами (заморозки, ожеледь, суховії), зсувами. Стихійні лиха особливо характерні для Азії (39 % від загальної кількості) та Америки (26 %). У Північній Америці найбільшого поширення набули землетруси, зсуви, урагани, торнадо, дещо рідше трапляються вулканічні виверження