Помогите срочно решить 2 задачи.1.Поштовий голуб мав доставити донесення на видстань 130 км.Вин пролетив 20 км.На скильки километрив менше пролетив голуб ниж йому залишилося пролетити. 2.задача.Утроьх рулонах було 83 м тканини...

Помогите срочно решить 2 задачи.1.Поштовий голуб мав доставити донесення на видстань 130 км.Вин пролетив 20 км.На скильки километрив менше пролетив голуб ниж йому залишилося пролетити. 2.задача.Утроьх рулонах було 83 м тканини.Упершому 49м у другому у 7 разив менше.Скильки метрив тканини було в третоьму рулони.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Осталось пролететь 130-20=110 км. 110-20 =на 90км осталось пролететь больше, чем пролетел. 2. 49/7=7 м - во втором рулоне. 49+7=56 м - в двух рулонах. 83-56=27 м - в третьем рулоне.