ПОМОГИТЕ СРОЧНО У першому бідоні було в 5 разів більше молока, ніж у другому. Після того як з першого бідона відлили 2 л, а в другий долили 6 л, в обох бідонах молока стало порівну. Скільки літрів молока було в кожному бідоні с...

ПОМОГИТЕ СРОЧНО У першому бідоні було в 5 разів більше молока, ніж у другому. Після того як з першого бідона відлили 2 л, а в другий долили 6 л, в обох бідонах молока стало порівну. Скільки літрів молока було в кожному бідоні спочатку?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
5x-2=x+6 5x-x=2+6 4x=8 x=2