Помогите срочноо даю 40 балов Яка це країна? Іспаномовна країна,з великою українською діаспорою.Має значні запаси руд кольорових металів(срібла,золота,міді,цинку).Відома як виробник сільськогосподарської продукція(кукурудзи,сої...

Помогите срочноо даю 40 балов Яка це країна? Іспаномовна країна,з великою українською діаспорою.Має значні запаси руд кольорових металів(срібла,золота,міді,цинку).Відома як виробник сільськогосподарської продукція(кукурудзи,сої,соняшнику,лимонів,винограду та льону).Є членом великої двадцятки.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Аргентина.Мексика.Куба.