ПОМОГИТЕ!!!!!!! СРОЧНОО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! НА ЗАВТРА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! СКЛАСТИ: 1, Сформулюйте цiлi, якi допоможуть вам покращити здоров'я i запишiть iх. 2, Оберiть мету, якоi можете досягти за коротки...
ПОМОГИТЕ!!!!!!! СРОЧНОО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! НА ЗАВТРА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
СКЛАСТИ:
1, Сформулюйте цiлi, якi допоможуть вам покращити здоров'я i запишiть iх.
2, Оберiть мету, якоi можете досягти за короткий час ( вiд кiлькох днiв до двох тижнiв).
3, Напишiть план досягнення цiеi мети. Вiн мае складатися з кiлькох простих крокiв.
ПОМОГИТЕ СОСТАВИТЬ ПОЖАЛУЙСТАААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.ранкова пробіжка,зарядка;2.поняття матеріалу,який був прослуханний на уроках;3.1.взяти книгу.2.вивчати незрозумілі теми.3.якщо незрозуміло,звертатися до відеоуроків з інтернету.4.для закріплення знань,вирішити завдання до теми