Помогите срочно!!!Прокоментуйте рядки вірша:Хто сказав,що все уже відкрито? Нащо ж ми народжені тоді?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У цьому вірші автор шукає смисл життя. Але є багато хто роками шукає відповідь на це питання.
Гость
Автор хоче заохотити нас до навчання і нових досягнень у житті. Адже кожна людина має своє призначення на землі.