Помогите треба скласты реченя про героичне мынуле украинського народу з словом:легендарный,велычный,мынулый,героичный.На украинском.СРОЧНО ОТЧЕНЬ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вчора вона прочитала твир "Герой нашого часу". В школи проводиться виставка присвячена героям Украини. Петрик врятував життя Маринци и тепер вин справжний герой. Даринци не сподобався головний герой в книжци.