Помогите! Учні двох четвертих класів зібрали 636 пластикових кришечок для переробки, причому кожний учень приніс однакову кількість кришечок. Скільки кришечок зібрав кожний клас, якщо в одному класі 25 учнів, а в іншому-28 учнів?
Помогите!
Учні двох четвертих класів зібрали 636 пластикових кришечок для переробки, причому кожний учень приніс однакову кількість кришечок. Скільки кришечок зібрав кожний клас, якщо в одному класі 25 учнів, а в іншому-28 учнів?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
636/2=318
25+28=53
318/53=6