ПОМОГИТЕ, УМОЛЯЮ, СРОЧНО!!! МНЕ НА ЗАВТРА НУЖНО!:( ДАЮ 15 БАЛЛОВ! Познач речення записане без помилок. А) Спекотні місяці безжалісно вдарили по деревцям. Б) Дідусь купив самий свіжий хліб. В) Українці славляться своєю гости...

ПОМОГИТЕ, УМОЛЯЮ, СРОЧНО!!! МНЕ НА ЗАВТРА НУЖНО!:( ДАЮ 15 БАЛЛОВ! Познач речення записане без помилок. А) Спекотні місяці безжалісно вдарили по деревцям. Б) Дідусь купив самий свіжий хліб. В) Українці славляться своєю гостинністю.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
б потому что можно сказать найсвіжий хліб