Помогите: Уявіть, що ви виступаєте перед аудиторією. Доберіть НЕОЗНАЧЕННІ займенники, які ви можете використати, коли: а) має на увазі один з низки можливих предметів; б) не знаєте точно, про який предмет мовиться; в) вам байду...

Помогите: Уявіть, що ви виступаєте перед аудиторією. Доберіть НЕОЗНАЧЕННІ займенники, які ви можете використати, коли: а) має на увазі один з низки можливих предметів; б) не знаєте точно, про який предмет мовиться; в) вам байдуже, про який саме предмет ідеться Даю 10баллов
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) хтось, хто-небудь 2)  щось, дещо 3) будь-що, що-небудь,  Здається, так.