ПОМОГИТЕ В АНГЛИЙСКОМ НЕ СИЛЬНА , А НУЖНО СРОЧНО!!!!! НОМЕРА 6,7 ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ!!! ЗА РАНЕЕ СПАСИБО!!!!!!!
Гость
номер 6
1. him
2. she
3. they
4. us
5. we
6. me
номер 7
1. How are you?
2. Have you any brothers or sisters?
3.What time do you go to bed?
4. Where is he from?
5. Where does he live?
6. Let's go to a disco?