ПОМОГИТЕ! Визначте домінанту образу Чіпки: а) образ репрезентує сильні, відважні натури, які не скніють під гнітом згубного середовища, а повстають проти нього, шукають форми боротьби; б) образ Чіпки вперше в українській літера...

ПОМОГИТЕ! Визначте домінанту образу Чіпки: а) образ репрезентує сильні, відважні натури, які не скніють під гнітом згубного середовища, а повстають проти нього, шукають форми боротьби; б) образ Чіпки вперше в українській літературі стверджує ідею вродженої, генетичної схильності до певного типу поведінки (Іван Вареник – Ничипір Варениченко); в) образ утверджує думку про те, що лише особистою збройною боротьбою можна перемогти соціальну кривду, відновити справедливість; г) образ Чіпки репрезентує тип людини, цілком залежної від обставин середовища, в якомуперебуває
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
г) образ Чіпки репрезентує тип людини, цілком залежної від обставин середовища, в якомуперебуває