Помогите вставить пропущены слова What ......... your name? How ........... are you? Where ........ you live? Who do you ......... with? ........ you wear a uniform at school? What ........ your favourite subject? How many lwss...

Помогите вставить пропущены слова What ......... your name? How ........... are you? Where ........ you live? Who do you ......... with? ........ you wear a uniform at school? What ........ your favourite subject? How many lwssons ......... you have every day? ......... do you do your homework? Do you .......... a pet? ........ you use the Internet? Why? What ........ you like doing? What do you ........ at weekends?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
is.old.do.live.do.is.do.when.have.do.do.do вставляй подряд в пропуски.