Помогите: вставьте нужные слова hi, I'm Jill. hello, i'm Alex. nice to.....you, Alex. where are you .....? i'm from Moscow, Russia. are you from England? yes, I.......How ....... are you , Alex ? i'm twelve ..,... old. i'm a...

Помогите: вставьте нужные слова hi, I'm Jill. hello, i'm Alex. nice to.....you, Alex. where are you .....? i'm from Moscow, Russia. are you from England? yes, I.......How ....... are you , Alex ? i'm twelve ..,... old. i'm at..... school. what about you? i'm thirteen. даю 70 баллов
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)meet 2)from 3)am 4)old 5)years 6)study