Помогите! Выпишите 5 предложений с заперечними займенниками из любой литературы!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зараз нікогісінько тут нема. Ніхто і ніщо не заважає, він зможе віддатись своїй улюбленій справі. Тарас виймає папір і починає перемальовувати. Ніхто не забутий, ніщо не забуто. Він дуже сильний, але ні на стільки, щоб перемагти цей бій. Ні з ким не розмовляй під час вистави.