Помогите выполнить задние; табыз,кіріс,шығыс, төлемақы сөздерін септеңдер

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А:Табыз,кирис,шыгыс,толемакы I:Табыздын,киристин,шыгыстын,толемакынын Б:табызга,кириске,шыгыска,толемакына Т:табызды,киристи,шыгысты,толемамакыны Ж:табызда,киристе,шыгыста,толемакында Ш:табыздан,киристан,шыгыстан,толемакыдан К:табызмен,кирисмен,шыгыспен,толемакымен