ПОМОГИТЕ!!!!! Я БОЛЕЛА И НЕ ЗНАБ КПК ЭТО СДЕЛАТЬ ОЧЕНЬ НУЖНО!!!!! ЗА РАНЕЕ СПАСИБО!!!!
Гость
Is Glasgow the capital of Scotland? Are you interested in Football? Is Rihanna from England? Are You 13? Are your parents Welsh? Это просто)