ПОМОГИТЕ!!!!! Я НЕ СИЛЬНА В АНГЛИЙСКОМ И ПО ЭТОМУ МНЕ НУЖНА ПОМОЩЬ!!!!! КТО РАЗБИРАЕТСЯ ПОМОГИТЕ!!!!! ЗА РАНЕЕ ОГРОМНОЕ СПАСИБО!!!!!!!!!
Гость
1)Who are your favourite actors?
2)Where does Daniel Radcliffe live?
3)Have you seen Daniel's new film on DVD?
4)Where is Johnny from?
5)Has he fair hair?
6)How often do you go to the cinema?