Помогите я очень буду вам благодарен. делать 2 номер
Гость
1. It's a quarter past eight
2. It's five o'clock
3. It's a quarter to four
4. It's half past six
5. It's a quarter to ten
6. It's thirty-three to eight
7. it's a quarter past two