Помогите я вас умоляю очень очень срочно надо!Зробіть повний синтаксичний розбір (підкресліть члени речення ,дайте загальну характеристику)Хто навчив нас звеличувати в кожній людині Людину,виміряти трудом кожен крок до мети?

Помогите я вас умоляю очень очень срочно надо! Зробіть повний синтаксичний розбір (підкресліть члени речення ,дайте загальну характеристику) Хто навчив нас звеличувати в кожній людині Людину,виміряти трудом кожен крок до мети?