Помогите! За народними прикметами поява веселк.. увечері провіщає на завтра теплий день якщо у папорот.. листя скручене донизу, то слід сподіватися сонячного дня про дощ можуть сповіщати нерозкриті квіточки мальв.. ,стулені ли...

Помогите! За народними прикметами поява веселк.. увечері провіщає на завтра теплий день якщо у папорот.. листя скручене донизу, то слід сподіватися сонячного дня про дощ можуть сповіщати нерозкриті квіточки мальв.. ,стулені листочки конюшини.. та квасениц.., закриті бутончики очитку. 1.Прочитай і встанови межі речень у тексті. 2.Спиши, вставляючи пропущені букви і розділові знаки.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
За народними прикметами, поява веселки увечері провіщає на завтра теплий день. Якщо у папороті листя скручене донизу, то слід сподіватися сонячного дня. Про дощ можуть сповіщати нерозкриті квіточки мальви, стулені листочки конюшини та квасениці, закриті бутончики очитку.