Помогите!!! Задача: У першому мишку у 2 раза бильше борошна,ниж у другому. Писля того як з першого мишка забралы 25 кг борошна, а з другого - 7 кг,борошна в обох мишках стало поривну. Скилькы килограмив борошна було в кожному м...

Помогите!!! Задача: У першому мишку у 2 раза бильше борошна,ниж у другому. Писля того як з першого мишка забралы 25 кг борошна, а з другого - 7 кг,борошна в обох мишках стало поривну. Скилькы килограмив борошна було в кожному мишку спочатку?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Решается через небольшую систему уравнений