Помогите !!!!!!!!!!!!!!!!!!Задача. За введениям номера місяця зясуйте якій порі року він відповідає .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
program month; var m: integer; begin write('Місяць: '); readln(m); if (m > 12) or (m < 1) then writeln('Помилка!') else if (m = 12) or (m = 1) or (m = 2) then writeln('Зима') else if m > 8 then writeln('Осінь') else if m > 5 then writeln('Літо') else writeln('Весна'); end.