ПОМОГИТЕ ЗАВТРА УЖЕ НАДО ЗАДАВАТЬ СПАСИБО БОЛЬШОЕ ВНИМАНИЕ!!!! ВСЕ ПОЖАЛУЙСТА

Гость
21. couldn`t cant can couldn`t cant cant cant. 23. Can I have some water?  Could u explain this, please? Can you pick me up later? How can I help you?