Помогите!!)))1. Іонним називають хімічний зв'язок, що утворюється: а) електростатичним притяганням між іонами; б) спільною електронною парою; в) іонами та спільною електронною парою. 2. Ступінь окиснення атомів у простих речови...

Помогите!!)))1. Іонним називають хімічний зв'язок, що утворюється: а) електростатичним притяганням між іонами; б) спільною електронною парою; в) іонами та спільною електронною парою. 2. Ступінь окиснення атомів у простих речовинах дорівнює: а) +1; б) 0; в) -1. 3. У вузлах молекулярних кристалічних ґраток розміщені: а) неполярні або полярні молекули; б) атоми; в) позитивно заряджені іони металів і негативно заряджені іони неметалів. 4. Дано рівняння реакції: Cu + 2O2 = 2СuО У цій реакції відновником є: а) атом Оксигену; б) іон O-2; в) атом Купруму. 5. Укажіть ряд, у якому наведені лише неполярні молекули: a) N2, РН3, Н2; б) N2, O2, СO2; в) N2, Н2O, NH3. 6. Елемент з електронною формулою 1s22s22p63s23p5 виявляє відповідно максимальний і мінімальний ступені окиснення: а) +5 і —3; б) +5 і —1; в) +7 і —1; г) +7 і +1. 7. Визначте вид хімічного зв'язку й тип кристалічних ґраток у сполуках: SO3, NCl3, ClF3, Br2, H2O, NaCl. 8. Визначте ступені окиснення атомів у сполуках: Mn2O7, СO2, РН3, SO2, Р2O5, H2Se. 9. Допишіть рівняння реакцій, виберіть рівняння зі зміною ступеня окиснення атомів. Укажіть для цього рівняння окисник і відновник: a) Na + H2O б) NaOH + НСl 10. Оксид елемента головної підгрупи II групи масою 2,8 г повністю розчинився в хлоридній кислоті масою 3,65 г. Визначте цей елемент. Складіть схему будови атома, електронну формулу.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) а 2) б 3) а 4) в 5) а 6) в 7) SO3 - ковалентний полярнаNCl3 - ковалентний полярнаClF3 - ковалентний полярнаBr2 - ковалентний неполярнийH2O - ковалентний полярнаNaCl - іонна 8) Mn2O7 (+7, -2) СO2 (+4, -2) РН3 (-3, +1) SO2 (+4, -2) Р2O5 (+5, -2) H2Se (+1, -2) 9) 2Na + 2H2O = 2NaOH + H2 NaOH + HCl = NaCl + H2O 10)  2,8г     3,65г        MeO + 2HCl = MeCl2 + H2        х+16      73 [latex] \frac{2,8}{x+16} = \frac{3,65}{73} [/latex] [latex]x= \frac{3,65(x+16)}{2,8*73} [/latex] x=40 елемента - Са [latex]1s^{2}2s^{2} 2 p^{6} 3 s^{2} 3 p^{6} 4 s^{2} [/latex]