ПОМОГИТЕ!!!!!!!!2. У перших трьох реченнях по два  підмети й два присудки. З"єднані вони словом а. це - складні речення. спробуй так само побудувати складні речення, додаючи другу частину. 1.  Ми  зібралися біля школи, а ______...

ПОМОГИТЕ!!!!!!!! 2. У перших трьох реченнях по два  підмети й два присудки. З"єднані вони словом а. це - складні речення. спробуй так само побудувати складні речення, додаючи другу частину. 1.  Ми  зібралися біля школи, а ______  2. Бабуся розповідала казку, а __________ 3. Євгенко малював в альбомі, а ________
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Ми зібралися біля школи, а потім пішли прибирати в лісі. 2) Бабуся розповідала казку, а ми слухали. 3) Євгенко малював в альбомі, а  мати йому допомагала