ПОМОГИТЕ!!!!Помогите прочитать. Напишите как читается плииз русскими словами: 1) I seldom listened to BBC, I listened only to news and tried to capture an essense 2) I have no favourite broadcasts, I like musical pro...
ПОМОГИТЕ!!!!
Помогите прочитать. Напишите как читается плииз русскими словами: 1) I seldom listened to BBC, I listened only to news and tried to capture an essense 2) I have no favourite broadcasts, I like musical programs 3) No. such transfers aren't present.
Ответ(ы) на вопрос:
2)ай хев ноу файворит бреудкастс,ай лайк мьюзикел проуграмс
1)ай селдом листенид ту бибиси , ай листенид онли ту ньюз енд трайд ту кепчуре ен исенз
3.Ноу. Сач трансферс ант презент.