Помогите,пожалуйста разобрать слова по составу: зерниночки, тоненької, билиночки, вусики, літечко

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зерн- корінь; ин,очк - суфікси; и - закінчення. Тон - корінь; еньк - суфікс; ої - закінчення. Билин - корінь; очк - суфікс; а - закінчення. Вус - корінь; ик - суфікс; и - закінчення. Літ - корінь;ечк - суфікс; о - закінчення.