Помогите,пожалуйста, решить задачу на генетику (с условием) У людини ген полідатифлії домінує над геном,що визначає нормальну будову кисті у родини де мати шестіпала,а батько п'ятипалий народжується дитина з нормальною будовою ...

Помогите,пожалуйста, решить задачу на генетику (с условием) У людини ген полідатифлії домінує над геном,що визначає нормальну будову кисті у родини де мати шестіпала,а батько п'ятипалий народжується дитина з нормальною будовою к истів. Яка ймовірність народження наступної дитини без аномалії
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А-полідактилія а-нормальна кисть Р: аа х Аа F: Аа    Аа    аа    аа 50% - діти хворі на полідактилію