Помогите,пожалуйста!Диалог между Bill and Dick,нужно вставить пропущенные предложения1._____________.2.Hi.Bill !3.Do you wont to go to the stadium with us?4_____________.5.___________.6.I'm sorry,I can't play basketball.7.Can y...

Помогите,пожалуйста!Диалог между Bill and Dick,нужно вставить пропущенные предложения 1._____________. 2.Hi.Bill ! 3.Do you wont to go to the stadium with us? 4_____________. 5.___________. 6.I'm sorry,I can't play basketball. 7.Can you play volleyball? 8.____________________ 9.Are you a good volleyball player? 10.Not very,but I like to play it.And what about you? 11.But I can play volleyball very well. 12.It's great.Can you teach me? 13.______. 14.Then let's go. 15.________
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.hi Dick 2.no I don't 3.why? 4.yes I can 5.yes