Помогите!!Сос!! Даю 45 балов!!! Помогите написать текст на одну из тем на основе произведения "Климко" темы 1.Поспишайте делать добро 2.Моя забота о родных и друзей 3. Не будь равнодушным к горю другим Допоможіть написати текст...

Помогите!!Сос!! Даю 45 балов!!! Помогите написать текст на одну из тем на основе произведения "Климко" темы 1.Поспишайте делать добро 2.Моя забота о родных и друзей 3. Не будь равнодушным к горю другим Допоможіть написати текст на одну із тем на основі твору "Климко" Теми 1.Поспішайте робити добро 2.Моя турбота про рідних і друзів 3. Не будь байдужим до горя іншим
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Добро -- це як бумеранг! Роби людям добро і воно повернеться до тебе. Ні на хвилинку не треба сумніватись на який бік барикади стати: добра чи зла. Тебе осяє щастям коли зробиш щось добре: допоможеш комусь, підставиш плече у скрутну хвилину!