Поможіть! 1)Укажіть узбережжя Північної америки ,на якому розташований півострів Каліфонія: а)східне б)північне в)західне г)південе 2) Назвіть водойму ,у яку впадає Місісіпі: а)Мексиканська затока б)Великі озера в)Тихий...

Поможіть! 1)Укажіть узбережжя Північної америки ,на якому розташований півострів Каліфонія: а)східне б)північне в)західне г)південе 2) Назвіть водойму ,у яку впадає Місісіпі: а)Мексиканська затока б)Великі озера в)Тихий окен г) Північни льодовитий океан
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1- В  (на западном) 2- а ( впадает в Мексиканский залив)