Поможіть.Можите перевисти на англійську мову)) Мені дуже подобається моя школа.Ш?
Поможіть.Можите перевисти на англійську мову))
Мені дуже подобається моя школа.Ш??ола для мене,як другий дім.Я там навчаюся від першого класу.Дуже подобаються мої однокласники які завжди можуть підтримати у тяжку хвилину,вчителі які можуть нас навчити і дати добру пораду.У школі можна найти багато друзів з якими ніколи не буде сумно.Кожна дитина моє навчатися у школі щоб потім отримати аттестат і поступити у вищий навчальний заклад.
Ответ(ы) на вопрос:
I love my school. School for me, as the second house.I there learning from the first class.Is it liked my classmates who can always support a difficult minute, teachers who can teach us and give good poradu/