Поможіть написати діалог на тему Зустріч після літніх канікул
Ответ(ы) на вопрос:
Після літніх канікул зустрічаються дві подруги: -Привіт Оленко як літо провела? -Їздила на море,морозиво Їла ,засмагага... -А я їздила у табір,веселилася,Гралася,розважалася... І раптом до дівчат підійшла Катруся. -О привіт Катрусю,що ти літом робила?! -Я їздила до бабусі в село допомагала їй на городі,у хаті прибирала,таблицю множення усю за літо вивчила! Дівчатка не розуміли якщо Катруся літом навіть не розважалася то чого її хвалять і вдома і в школі.