Поможіть написати не величний текст на тему моя улюблена справа читати книгу (3 клас)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
я навчаюсь у 3 класі. мені...років. я дуже люблю читати. моя улюблена книга це"...". я перечитувала(-в) її декілька разів. захоплюючий сюжет,цікаві,яскраві ілюстрації. книга-кращий друг людини. впродовж всього життя ми йдемо з книгами. з самого малечку,нам читали казки,вірші. без книги наше життя і розвиток неможливі.