Поможіть!! Треба скласти 3 речення з дієсловами антонімами ♡ І ще 3 речення з дієсловами синонімами)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Смиливий там знайде, де боягуз загубить. Вогонь палить , а вода сушить. Згода дим будуе, а незгода руйнуе. 2) Я щлю тоби гарячий привит. Правило запамятай, хоч на носи зарубай. В жорстого чоловика холодний погляд.
Гость
Петро працював майже цілий день, у той час як його брат лінувався. Ілля піднімався вверх по сходах, а Іван спускався вниз по сходах. Треба хвалити діточок, а не лаяти їх. ............................................................. Сонечко яскраво світило,сяяло, зігрівало усю землю! Скоро прилинуть, прилетять птахи з чужих країв. Швидко біжуть, линуть струмочки.